WEEKEND CAFE

Weekend Cafe je forum koji je nastao zbog svih nas.
Ako želite besplatno da postavite svoj oglas, saznate trenutna dešavanja u gradu, informišete se iz prve ruke o atraktivnim mestima za izlazak, rasprodajama...ili jednostavno želite da ćaskate uz kaficu - Weekend Cafe je pravo mesto za Vas!
REGISTRUJTE SE i provedimo vikend zajedno!
Dođite da zajedno formiramo kutak koji će svima biti od koristi.
WEEKEND CAFE

Provedimo Vikend Zajedno!

Agencija za posredovanje u organizaciji svih evenata

Delite
    Agencija
    Početnik
    Početnik

Ženski
    Broj poruka : 4
    Godina : 26
    Zodijak : Lav
    Datum upisa : 26.05.2013

Eureka Agencija za posredovanje u organizaciji svih evenata

Počalji od Agencija taj Ned 26 Maj - 8:17:57

Želite da organizujete neki događaj, a niste sigurni kako, obratite se nama i gledajte kako Vaše ideje postaju stvarnost. Mi Vam nudimo najbolju tehničku, profesionalnu, dizajnersku i moralnu podršku. Pozovite nas ako želite da Vam mi organizujemo vjenčanja, poslovne sastanke, otvaranje objekata, proslave rođendana, mature i njihove godišnjice, seminare, konferencije, prezentacije ili VIP događaje. Dozvolite našem timu da za Vas planira budžet, uokviri Vaše ideje i dovedemo Vas do konačnog cilja, sa kojim ćete biti zadovoljni. Mi za Vas pregovaramo, dogovaramo, biramo lokacije, osmišljavamo i dizajniramo... Pravimo print materijale, obezbjeđujemo poklone, naša briga su i ketering, kao i sva tehnička, scenografska, video i fotografska oprema...Mi ne brinemo samo o Vašem događaju, mi brinemo o Vašem konačnom zadovoljstvu! Vaša Agencija
    Tel: 387(0)61 970 - 301 - Ahatović Nadira
    387(0)61 143 - 302 - Hodžić Alma
    Agencija
    Početnik
    Početnik

Ženski
    Broj poruka : 4
    Godina : 26
    Zodijak : Lav
    Datum upisa : 26.05.2013

Eureka Agencija za posredovanje u organizaciji svih evenata

Počalji od Agencija taj Ned 26 Maj - 8:18:55

Želite da organizujete neki događaj, a niste sigurni kako, obratite se nama i gledajte kako Vaše ideje postaju stvarnost. Mi Vam nudimo najbolju tehničku, profesionalnu, dizajnersku i moralnu podršku. Pozovite nas ako želite da Vam mi organizujemo vjenčanja, poslovne sastanke, otvaranje objekata, proslave rođendana, mature i njihove godišnjice, seminare, konferencije, prezentacije ili VIP događaje. Dozvolite našem timu da za Vas planira budžet, uokviri Vaše ideje i dovedemo Vas do konačnog cilja, sa kojim ćete biti zadovoljni. Mi za Vas pregovaramo, dogovaramo, biramo lokacije, osmišljavamo i dizajniramo... Pravimo print materijale, obezbjeđujemo poklone, naša briga su i ketering, kao i sva tehnička, scenografska, video i fotografska oprema...Mi ne brinemo samo o Vašem događaju, mi brinemo o Vašem konačnom zadovoljstvu! Vaša Agencija
    Tel: 387(0)61 970 - 301 - Ahatović Nadira
    387(0)61 143 - 302 - Hodžić Alma

Similar topics

-

Sada je Čet 21 Jun - 16:23:34