WEEKEND CAFE

Weekend Cafe je forum koji je nastao zbog svih nas.
Ako želite besplatno da postavite svoj oglas, saznate trenutna dešavanja u gradu, informišete se iz prve ruke o atraktivnim mestima za izlazak, rasprodajama...ili jednostavno želite da ćaskate uz kaficu - Weekend Cafe je pravo mesto za Vas!
REGISTRUJTE SE i provedimo vikend zajedno!
Dođite da zajedno formiramo kutak koji će svima biti od koristi.


Join the forum, it's quick and easy

WEEKEND CAFE

Weekend Cafe je forum koji je nastao zbog svih nas.
Ako želite besplatno da postavite svoj oglas, saznate trenutna dešavanja u gradu, informišete se iz prve ruke o atraktivnim mestima za izlazak, rasprodajama...ili jednostavno želite da ćaskate uz kaficu - Weekend Cafe je pravo mesto za Vas!
REGISTRUJTE SE i provedimo vikend zajedno!
Dođite da zajedno formiramo kutak koji će svima biti od koristi.

WEEKEND CAFE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WEEKEND CAFE

Provedimo Vikend Zajedno!


4 posters

    Farma 2013.

    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Ned 9 Jun - 7:18:59

    Farma: Ode glumica, Ekremu je žao

    Ove nedelje su tri dame bile nominovane za izbacivanje, Zorica, Goca i Jovana, ali posle duela i sabiranja glasova publike imanje u Lisoviću je napustila glumica za kojom će najviše žaliti Ekrem.


    Farma 2013. - Page 2 V288075p0


    Dame su se za ostanak u rijalitiju borile znanjem ili bolje rečeno neznanjem koje su pokazale Zorica i Goca koje nisu ni pokušale da odgovore bar na jedno pitanje.

    Jovana je znala kada je najblje jesti krastavac, šta je najbolje za ishrnu ovnova, kakav koren ima praziluk, zašto je paškanat bitan za ljudsku ishranu, osobine domaćih goveda...

    "Sramota me više da se javljam", konstatovala je Jovana, a posle dupliranja Zorica je imala 46,35 odsto glasova publike, 36,18 je pripalo pobednici duela, a Goci samo 17,47 odsto.

    Ćerka Goce Bjelice, Teodora kaže da su učešće njene mame obeližili definitivno Ekrem i Era i da se glumica sa njima samo zezala.

    "Nisam bila u Srbiji i nisam pratila, a ovo malo što sam videla je u redu. Žao mi je što se nije više zabavljala. To sa Ekremom je samo zezanje, nema tu ništa ozbiljno, isto kao i sa Erom koji joj je drug."

    Noć koja je prethodila izbacivanju, bila je veoma zanimljiva zahvaljujući malom Filipu i Ćemu koji farmere redom dizali iz kreveta tako što su im lagali da su iz štale pobegle ovce, krave... a i Ekrema su nagovorili da peva celu noć. Ćemo, koji je na imanje došao sa zadatkom da farmerima pomrsi račune dezinformacijama, to radi i te kako uspešno.

    Međutim, nedelju iza nas , odnosno "crnogorsku nedelju" na imanju u Lisoviću su opet obeležile svađe, neprimeren rečnik, konstantne psovke, kazne zbog kršenja pravila i lenčarenje, kao i uvek.

    Gazda Danijel Alibabić se pokajao što je sa Jovanom "tresao jorgan" jer je ona zbog toga nominovana, ali je zadovoljan svojom nedeljom na čelu vulgarne i razuzdane družine.

    "Svestan sam gde sam, ali ni prijateljima ne pričam o intimi. Ona se meni dopala još kada smo ulazili na imanje, a ovde smo se samo zbližili iako mi se nije dopadao njen temperament i "jezik". Sada je baš po mom ukusu, dobra, vredna, prava žena za kuću", pohvali se gazda.

    On kaže da su mu slike njegovih najbližih prošle kroz glavu nakon "nemoralnog čina" i da se malo osećao postiđeno, ali su sve ponovili još nekoliko puta...

    "Plaši me šta će se dešavati u narednim danima. Kada me ona dodirene, ne mogu da kažem - ne."


    Mondo


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Ned 9 Jun - 7:21:07

    Farmeri direktno nominovali Mariju Petronijević

    U ponedeljaku uveče na Farmi se održao vanredni sastanak.Farmeri su morali da se odluče ko je po njihovom mišljenju najdosadnija osoba


    Farma 2013. - Page 2 Marija-pet


    Marija Petronijević je direktno nominovana od strane farmera.

    U ponedeljaku uveče na Farmi se održao vanredni sastanak. Farmeri su morali da se odluče ko je po njihovom mišljenju najdosadnija osoba, pa su direktno nominovali Mariju.

    Za Mariju su glasali Ekrem, Stanija, Filip Panajotović, Zorica Marković, Milan Tarot, Aki i ovonedeljni gazda Miki Mećava.

    Ona će se boriti za ostanak u rijalitiju sa još dva takmičara.


    Novosti


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Ned 9 Jun - 7:23:18

    Farma: Marija: Stanija, ja ne gradim karijeru preko kreveta

    Uzmi devojko pa radi nešto konkretno, nemoj preko moje grbače. Ja svoju karijeru gradim sedam godina, a ne preko tuđih kreveta, rekla je Marija


    Farma 2013. - Page 2 Marija-besna

    Marija besna

    Marija Petronijević se posvađala sa Filipom i Stanijom.

    Nakon što su je farmeri direktno nominovali Marija se verbalno obračunala sa Filipom i Stanijom. Lepa glumica im je održala lekciju zahtevajući da je ostave na miru. Stanija je u strahu zbog toga kako Marija gleda njenog dečka i to je bilo dovoljno da počne žustra rasprava.

    - Ja samo želim da vi budete srećni i zaljubljeni, ti uopšte nisi moj tip, možda si nekome lep, ali meni svakako nisi. Sjašite sa mene! - rekla je Marija zaljubljenom paru. - Filip je za mene više devojčica, nego frajer.

    Mariija nije mogla da zadrži bes pa se obratila Staniji ne birajući reči.

    - Uzmi devojko pa radi nešto konkretno, nemoj preko moje grbače. Ja svoju karijeru gradim sedam godina, a ne preko tuđih kreveta - bila je besna glumica.

    Svađu možete pogledati na videu:


    Novosti


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Pon 10 Jun - 1:06:38

    Glumica (Farma): Svi su poneli hrpu lekova

    Gordana Bjelica po izlasku iz rijalitija oplela po farmerima: "Stanija je dno dna, Jovana izgubi kontrolu kad popije... Ljuba se loži na Ša... Svi su došli sa tašnama prepunim lekova".


    Farma 2013. - Page 2 V288241p0


    Farma je ostala bez svoje "prve glumice" Gordane Bjelice, ali izbačena učesnica rijalitija kaže da su u takmičenju ostali oni koji "znaju da će ostati do kraja, jer su poneli po pet do sedam kofera!".

    U intervjuima za beogradske listove nakon što je izbačena sa imanjima, Gordana Bjelica, koja je uglavnom bila neprimetna, osim kad se "hvatala" sa Ekremom ili ljubila sa Erom Ojdanićem, veruje da će u finale Ekrem Jevrić i Stanija Dobrojević i da njih dvoje osećaju da imaju veliku podršku u "stvarnom svetu", odnosno kod publike.

    Ona baš i nema lepe reči za mnoge farmere, a odlučno demantuje to da je bila jedna od najvećih "štrokuša" na Farmi.

    "Naravno da nije istina to što pričaju pojedini da sam kosu oprala samo jednom. Ali, ta ljubomora mladih učesnika mi izuizetno prija. I 'Seksi Sandra' mi i posle ove izjave ostaje draga. Ali, oni ne znaju da sam ja ostajala budna do dva, tri ujutru kako bih se polako i natenane kupala", rekla je glumica za "Alo", a u intervju za "Kurir" dodala:

    "Sandra nije mogla da me vidi da se kupam kad je sve vreme pokazivala svoje tangice i guzu. Morala sam da čekam do pet ujutru da se okupam".

    U odvojenim intervjuima za beogradsku štampu (u jednom je bila blaga, u drugom oštra prema doskorašnjim saukućanima), Bjelica je kritikovala Staniju, Jovanu, Mikija Mećavu i Ekrema, a za ećinu farmera je rekla da su na lekovima.

    "Stanija je malo mrdnula repićem, guzom i onda odlepršala. Ta devojka sebe upoređuje sa Novakom Đokovićem i naziva se brendom, što je za mene vrhunac gluposti. Vređala je Eru, zarad šačice poena, a samo da bi ona ispala fatalna", kaže Gordana Bjelica.

    Za Jovanu kaže da kad popije "izgubi kontrolu", kao i da ima neki "unutrašnji problem, jer jede za tri muškarca".

    Ekrem, za koga je bila vezana u početku rijalitija, ju je razočarao, kaže.

    "To nije čovek iz prošle Farme. Obećao je porodici da neće praviti haos. Legenda o njemu ubrzano bledi.

    Bjelica negira da se ljubila sa reperom Nenadom Aleksićem-Ša i tvrdi da je zapravo Ljuba zaljubljena u njega.

    "Ma, ne bih ga poljubila ni za milion dolara. On je nedovršena osoba, koja se kači za žene. Ša od početka ia žrtve. Njegova prva žrtva je bila Darija, koja je želela da mu bude prijatelj i zbog toga je ispala. Sada će mu žrtva biti Ljuba, jer je zaljubljena u njega. On će je uništiti. Već mi je rekao kako joj je nabacio poene kod publike... Bila mi je favorit, jaka žena, ali sada vidim da joj je on slaba tačka", kaže Gordana Bjelica.

    Na tvrdnje pojedinih farmera da je na lekovima za smirenje, Bjelica odgovara: "Svi su došli sa tašnama prepunim lekova. Taj ko je rekao da sam ja na lekovima, verovatno se tek skinuo sa droge ili će se tek skinuti".

    Farma je sada "spala" samo na jednu glumicu - Mariju Petronijević, koja je u ponedeljak uveče nominovana.

    "Pravi glumci, mnogo veći od mene, zapravo su i dalje na imanju", konstatovala je Bjelica.


    Mondo


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Pon 10 Jun - 1:09:03

    GAZDA MIKI NOMINOVAO
    GOSPODA POBESNEO: Ekrem i Vesna Rivas sluge!


    Miki Mećava odlučio je da za sluge nominuje Vesnu i Ekrema koji se pobuni i pobesneo. Pale su teške reči između Ekrema i Mikija, jedan drugom su rekli da jedu g**na


    Farma 2013. - Page 2 Ekrem-jevric-1367008991-

    Novi gazda Miki Mećava nominovao je za sluge Ekrema i Vesnu Rivas.

    Naime, Miki Mećava odlučio je da za sluge nominuje Vesnu i Ekrema koji se pobuni i pobesneo. Pale su teške reči između Ekrema i Mikija, jedan drugom su rekli da jedu g**na. Vesna Rivas je sasvim smireno primila ovo odlugu novog gazde.

    Došlo je i do stavaranja nove pozicije, Miki je imenovao Gocu Božinovsu za svog portparola što su svi ostali ukućamni sa oduševljenjem prihvatili.

    Pred sam kraj nominacije Ekrem se još jedno pobunio i prertio odlaskom sa Farme, jer nikako ne želi da bude sluga.


    Kurir


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Pon 10 Jun - 1:12:16

    Farma: Tako muze Stanija

    Dule je odlučio da starletu nauči da muze kravu, iako joj to znanje možda nikad više neće zatrebati, ali nikad se ne zna, ima lepih mladića i na selu... Zorica i Ljuba po starom, Vesna Rivas besna jer joj neko izgrebao diskove.


    Farma 2013. - Page 2 V288663p0


    I dok su verbalni obračuni na ivici fizičkih, životinje na imanju u Lisoviću sve više gladuju, pa je Proka odlučio da preduzme radikalne mere i umesto gazde odredi farmere koji će brinuti o životinjama, što je od početka rijalitija bio Duletov posao.

    "Danijel, Jovana, Filip i Stanija od danas su zaduženi za životinje, a Dule ima zadatak da im samo pokaže kako se šta radi. Goco, ti si zadužena za kontrolu da li je sve urađeno kako treba. Nije u redu da Dule stalno brine o životinjama jer on to najbolje radi. Morate svi", galamio je Proka na usnule farmere.

    Iako su mnogi sumnjali da će Stanija i ući u štalu, ona kaže da sa tim nema problem pa je odlučila i da nauči kako se muze krava uz Duletovu superviziju.

    "Hoću baš tebe da naučim da muzeš, jer te doživljavam kao ćerku, a ovde imamo priliku sa Ružom. Ko zna, možda ćeš se udati za nekog farmera ili seljaka, pa će ti ovo trebati", rekao joj je Dule, a sa njim se složila i Stanija.

    Pogledajte.




    I dok je starleta savladavala mužu, Zorica Marković i Ljuba nastavljaju svoju, davno započetu svađu i trude se da jedna drugu nazovu što pogrdnijim imenima. Zašto jedna drugu psuju ni njima dvema nije sigurno više jasno, ali koriste svaku prioliku da jedna drugoj nešto pogrdno dobace.

    "Transvestitu jedan bolesni vidi se na šta ličiš. Nisi ni muško ni žensko idi se operiši", "častila" je Zorica Ljubu.

    Ni bivša bokserka joj nije ostala dužna, kaže da je Zorica rugoba, kreten od žene... Jedino u čemu su složne je da će se obračunati, ako treba i fizički, kada izađu.

    I dok su one male utihnule "buknuo je novi požar" između Vesne Rivas i Ćeme kojeg je ona okrivila da je izgrebao diskove sa njenim pesmama.

    "Znam da si ti jadniče. Pu, p*** ti materina! Fuj, ljigo ljigava, odvratan si koliko si težak. Dabogda se onome ko ih je izgrebao ruka osušila i više nikad ne zapevao", redali su se već uobičajeni "komplimenti" za ovaj rijaliti.


    Mondo


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Pon 10 Jun - 1:16:06

    Memo: Rastavimo Staniju i Filipa, biće vrh gledanost

    Slikar je rekao da bi bilo najbolje kada bi neko stavio Staniju i Filipa da budu sluge, jer bi onda Filip učio da ostane i da ako ispadne da bi Stanija plakala


    Farma 2013. - Page 2 Memo-sa-1367615316-30544

    Memo je šetao sa reperom Ša i pravili su planove kako bi Farma bila gledanija.

    Slikar je rekao da bi bilo najbolje kada bi neko stavio Staniju i Filipa da budu sluge, jer bi onda Filip učio da ostane i da ako ispadne da bi Stanija plakala.

    "Zamisli rastaviš zaljubljene, kakav bi to šou bio!", rekao je Memo Ša koji se nadovezao da ih on nikad ne bi stavio za sluge, ali se složio da bi to bilo odlično za šou.

    "Stanija se više ne primećuje, Filip joj je stavio flaster preko usta. Ona bi se svađala, ali on joj ne da.", rekao je Memo. Dodao je da se vidi da se vole, ali da bi bilo idealno da Filip ispadne jer bi onda onda igrala na žurkama i povećavala gledanost.


    Kurir


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Pon 10 Jun - 5:44:09

    PANTOVIĆKA ĆE POSTATI BABA
    ŠOKANTNO: Ljubin dečko napravio dete njenoj ćerki?


    Čim je voditeljka „Preljubnika“ otišla na Farmu, devojčica od 16 godina zatrudnela s momkom svoje mame


    Farma 2013. - Page 2 Ljuba-pantovic-ljubin-de
    Strefiće je srećka...Ljuba Pantović

    Vodi „Preljubnike“, a preljuba joj se desila u kući.
    Ljuba Pantović (34) svom dečku Aleksandru (32) šalje pozdrave s „Farme“, a nema pojma da će uskoro postati baba, jer je on napravio dete njenoj ćerki, koja ima samo 16 godina.

    Kako Kurir saznaje, starija ćerka bodi-bilderke i voditeljke ostala je u drugom stanju s maminim momkom, odmah nakon što su njih dvoje ispratili Ljubu na imanje u Lisoviću, pre skoro dva meseca.

    - Dok joj je majka u rijalitiju, a otac u zatvoru, maloletnu devojčicu je duplo stariji Aleksandar zaveo i napravio joj bebu. Iako se zvanično zabavlja s Ljubom, on već ima porodicu. Njegova supruga takođe je trudna i ona bi u avgustu trebalo da mu rodi četvrto dete - otkriva Kurirov izvor i dodaje:

    - Ljubina majka Dušanka, kod koje je smeštena njena mlađa ćerka, tvrdi da je devojčicu, koja je ostala kod svoje kuće, vodila kod ginekologa i da joj je lekar rekao da joj je unuka nevina. Maloletna devojka i Aleksandar su čak napisali njenom ocu Karađorđu Subotiću pismo u kome mu poručuju da će da žive zajedno jer planiraju da zadrže bebu. Jedino Ljuba ništa ne zna!

    Kontaktirali smo sa Aleksandrinim stricem Srbom, na čijem Fejsbuk profilu stoji objava, u ime njegovog brata Karađorđa, da proverimo navode našeg izvora. On nam je sve potvrdio, ali nije želeo da ulazi u detalje.
    - Zvao sam Pink da obaveste Ljubu, ali to još niko nije učinio. Ne znam zašto. Prijavio sam i policiji, socijalnoj službi i niko ne reaguje. Ne bih više da se upuštam u tu priču zbog pretnji koje su usledile nakon što sam reagovao - kaže uplašeno Srba.

    Farma 2013. - Page 2 Ljuba-pantovic-ljubin-de
    Veliki zaplet... Aleksandar i Ljuba

    Farma 2013. - Page 2 Ljuba-pantovic-ljubin-de
    Očeva poruka na Fejsbuku...Karađorđe upozorava

    Pedofil mi je zaveo dete!

    Aleksandrin stric Srba Subotić na Fejsbuku je objavio ono što je njegov brat Karađorđe poručio iz zatvora:
    - Moja deca su ugrožena od pedofila i manijaka koji mi je nedavno zapalio auto... Sad uz pomoć moje žene Ljube Pantović Subotić taj isti manijak hara mojom kućom! Gde su sad zakon i pravda? Da li ja imam pravo da zaštitim svoju decu i kako, ako se socijalna služba u Grockoj pravi luda i ne reaguje na moj dopis, policija iz Kaluđerice se pravi mutava i štiti manijaka od 32 godine dok mi zavodi ćerku od 16 godina?!


    Kurir


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Pon 10 Jun - 5:45:57

    Farma: Ima li dovoljno mesta u izolaciji?

    Farmeri izabrali Vesnu, publika Radojku, a Marija i Filip pevač direktno nominovani.


    Farma 2013. - Page 2 V288747p0

    Marija i Filip nominovani su direktno - glumica jer je "najdosadnija" na Farmi, a pevač jer je prekršio pravilo o spavanju preko dana.

    Između sluga Ekrema i Vesne, farmeri su odabrali da u duel pošalju pevačicu, iz različitih razloga. Konačni skor bio je 12:4. Publika je najmanje glasova dala Duletovoj supruzi, pa će i Radojka sutra u arenu, da odmeri snage sa ostalima u kvizu znanja.

    Za Vesnu su glasali Ljuba, Memo, Ša, Aki, oba Filipa, Stanija, Goca, Jovana, Danijel, Milan Tarot i gazda Miki, a štapiće su Ekremu dali Zorica, Radojka, Dule i Saška.

    Većina farmera složila se da je tužno da Vesna Rivas provede jedan od najvećih hrišćanskih praznika sama u izolaciji, ali ona im je uzvratila time da je bolje da bude sama, nego sa njima u kući, kada već ne može da bude sa najmilijima.

    Štapiće je uglavnom dobila zbog spletkarenja, ćoškarenja, izvrtanja reči, mešanja u sve i svašta… Bilo je, naravno, i bisera prilikom davanja štapića.

    "Stalno pričaš da bi se ova Farma bez tebe raspala, tako da - evo štapić, da prestaneš da lupetaš", rekla je Radojka Ekremu, a Memo Vesni dao štapić jer bi ga žena izbacila iz kuće, da je dao Ekremu.

    Mondo


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Pon 10 Jun - 5:47:27

    Farma: Nominovani Filip, Marija, Vesna i Radojka

    Vesnu Rivas su u duel poslali farmeri . Marija i Filip Mitrović direktno nominovani, publika izglasala Radojku


    Farma 2013. - Page 2 Svi-za-stolom620x0

    Farmeri i publika su odlučili da duelisti ove nedelje budu Vesna Rivas i . Marija Petronijević je direktno nominovana od strane farmera. Filip Mitrović prekršio pravilo Farme.

    Kao i do sada subota uveče je određena za nominacije. Voditelj Ognjen Amidžić je posetio farmere kako bi se oni odlučili kome će da dodele najviše štapića. Pošto su Ekrem Jevrić i Vesna Rivas bili sluge prošle nedelje takmičari su se odlučivali između njih dvoje, ali su izabrali pevačicu.

    - Znala sam da će da bude ovako. Ništa ovo nije za čuđenje. Meni je samo žao što na Uskrs neću biti sa majkom, detetom i sa mojom ljubavi, pa kad već nisam sa njima, bolje da sam sama. Hvala svima - rekla je Vesna posle nominacija.

    Ipak ,publika je glasala i duel poslala i Radojku Bogdanović . Marija Petronijević je takođe na korak od izbacivanja jer su je farmeri direktno nominovali jer je,po njihovom mišljenju - dosadna. Filip Mitrović je spavao u petak popodne i zbog toga je kažnjen direktnom nominacijom.

    Ko od njih će napustiti imanje u Lisovićima gledaoci će videti u nedelju uveče.


    Novosti


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Pon 10 Jun - 5:50:06

    Farma: Ćemo pao, Marija izbačena

    Zadruga ocenila da Ćemo nije ispunio tajni zadatak, nije delio dovoljno dezinformacija pa je izbačen, a posle duela najmanje glasova publike je imala Marija. Danijel na tajnom zadatku, u ponedeljak uveče se vraća jedan bivši učesnik.


    Farma 2013. - Page 2 V288834p0

    Ove nedelje je čak četvoro farmera bilo nominovano za izbacivanje. Vesna Rivas, Radojka Bogdanović, Filip Mitrović i Marija Petronijević za ostanak na imanju u Lisoviću borili su se u duelu znanja.

    Odgovaralo se po Radojkinom principu „il' me 'oćeš, il' me nećeš“. Svi su hteli da daju odgovor, ali Vesna je dominirala.

    Radojku je, kaže, mrzelo da priča, Filip i Marija nisu uspeli ni usta da otvore, a na kraju duela, posle dupliranja najmanje glasova publike je imala Marija (15, 71), Filip se provukao sa „mršavih“ dva odsto više. Najviše glasova pripalo je Radojki (34, 02), a Vesna joj je bila za petama sa 33,18 odsto.

    Farma 2013. - Page 2 V288834p1

    Iako niko od farmera nije uspeo da ga razotkrije, glavni neradnik i svađalica nije zadovoljio onog koga je trebalo - Zadrugu.

    „Mislim da sam dobro obavio zadatak i verujem da me Ljuba skoro pa provalila, ali sam ipak uspeo da ostanem tajan. Ni o kome ovde ne mislim ružno, čak ni o...ovaj, nekima drugima“, obrazložio je Ćemo.

    Uprkos tome što se sa skoro svakim farmerom uspeo posvađati bar jednom, svima je, bar tako kažu, bilo drago što su se upoznali i žao što odlazi, kao i Saški Karan koja kaže da bi tokom sa reperom Sha, da joj biula pri ruci letela i tegla.

    „Samo sadržaj ili i sadržaj i tegla“, pitao je voditelj Ognjen Amidžić, a Saška „mrtva 'ladna“ kaže: „Ma sve bi letelo, ja sam fina mirna osoba, ali kada me neko čačne onda sam spremna i da bijem. Da smo bili tamo negde preko ograde niko se od njih ne bi dobro proveo“.

    Saška kaže da to ne smatra nasiljem jer je u pitanju samoodbrana.

    „Kako biste vi reagovali da vas pritisnu četiri muškarca“, upitala je ona zbunjenog Ognjena.



    Danijel Alibabić dobio tajni zadatak - u naredan tri dana mora da bude Ekremova senka, a dok on bude u stopu pratio Ekrema, na Farmu će da se vrati i jedan bivši učesnik kojeg će izabrati publika do ponedeljka uveče.


    Mondo


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Pon 10 Jun - 5:52:13

    FARMERE NAPAO SMRAD

    Zorica: Tarot se usr'o! (VIDEO)


    Zadruga je noćas dala zadatak svim farmerima da hitno otkriju šta smrdi u kući i da reše problem.

    Zadruga je noćas dala zadatak svim farmerima da hitno otkriju šta smrdi u kući i da reše problem. Nesnosni smrad je čak i Amidžića koji je došao na kratko "ošamario" nakon čega su farmeri morali ovo da reše.


    Farma 2013. - Page 2 458742-04
    Uneredio se: Milan Tarot | Foto: Mitar Mitrović

    Prvo su svi ćutali i niko nije hteo da priča o tome, ali je Zorica Marković prva rekla:
    - Nema šta da rešavamo, Tarot se us*rao, moglo je svakome da se desi, čovek je imao problema, jel tako Milane?
    - Jeste.
    Ostali farmeri su se složili da je neprijatno pričati o tome i da je glupo što ovakve stvari moraju da iznose u javnost, ali najbitnije je da su rešili problem, počev od izbacivanja prekrivača na koji je Milan seo.


    Alo


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Pon 10 Jun - 5:54:12

    Farma: Tarote, kako nisi predvideo?

    Neprijatnosti na Farmi. Kućom se širio smrad, sumnjalo se na svašta, a ustvari, Milan Tarot se ukakio u gaće. Na kub! Nova gazdarica imanja - Goca Božinovska.


    Farma 2013. - Page 2 V288875p0

    Milan Tarot koji može da predvidi budućnost (gistro!) razočarao je mnoge farmere i gledaoce rijaliti šoua, jer je sve ovo vreme bio ćutljiv i nije bio pravi zabavljač što se od njega očekivalo.

    Umesto očekivane zabave "vidovnjak" uglavnom provodi vreme sa Ša i ne govori mnogo. Ali, upravo ga je reper Nenad Aleksić-Ša u nekoliko navrata žestoko napao zbog nehigijene (najblaže rečeno). Jednog dana ga je čak zvao uskranko, jer se ukakio u gaće i takav je šetao po kući.

    Izgleda da Tarot ima konstantne stomačne tegobe, jer se dogodio novi slučaj. Kućom se širio smrad. Farmeri su sumnjali na svašta, a ispostavilo se da Tarot nije "predvideo" da će mu biti potreban toalet.

    POGLEDAJTE



    Inače, imanje u Lisovićima dobilo je novog upravnika, tačnije upravnicu. Umesto Mikija Mećave, kome se upravo završio drugi gazdinski mandat, novi gazda, odnosno gazdarica biće Goca Božinovska.

    Nju je izabrala izbačena učesnica šoua, glumica Marija Petronijević.

    "Goca ne podilazi nikome, u mnogim situacijama je slična meni. Zato će ona biti nova gazdarica, ali samo pod jednim uslovom - da ne radi ništa, jer se naradila, a to mnogi nisu umeli da cene", napisala je Marija u pismu.

    U pismu je ocenjivala svakog takmičara, odnosno napisala po njemu rečenicu, dve, a najinteresantnija je bila poruka Staniji: "Stanija, ničija nije gorela do zore!".


    Mondo


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Pon 10 Jun - 6:19:25

    IZNENAĐENJIMA NIKAD KRAJA

    Večeras ulazi jedan stari i jedan novi farmer! (VIDEO)


    Farma 2013. - Page 2 38474image-05042123ch24a

    Večeras će imanje u Lisoviću biti bogatije za dve poznate ličnosti. Nekoga od onih koji su ranije izbačeni, večeras će ta ista publika da vrati na „Farmu“. Ko će ti biti, saznaćemo večeras u specijalnoj emisiji koja počinje od 20 časova.

    Pošto večeras neće biti emisije „Narod pita“, Saša Popović bi mogao da se pridruži Aleksandri Jeftanović u studiju i da on na njegov prepoznatljiv način proglasi ko se vraća. „Dalje ide, dalje ide, dalje ide...“

    Osim povratnika, u kuću ulazi i još jedna osoba, kao iznenađenje produkcije i sigurno nam do kraja slede nove svađe i brojne peripterije farmera na imanju.


    puls


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Pon 10 Jun - 6:20:54

    Era i Goca priznali da su zajedno!

    Era i Goca priznali da su zajedno i žele da se vrate zajedno na imanje


    Farma 2013. - Page 2 Goca-bjelica-1367868819-

    Era Ojdanić i Gaca Bjelica priznali su voditeljki Aleksandri da su zajedno i da žele zajedno da se vrate na imanje.

    Naime, voditeljka ih je pitala da li je tačno da su njih dvoje u vezi. Goca se najpre malo zbunila i rekla da je neobaveštena, ali onda joj je Era pomogao i rekao da je tačno. Oni su zaključili da bi trebalo da se vrate na Farmu i "foliraju kao neki".

    Podrška Eri u studiju bili su snaja i unuk Andrija. Pevač je poručio snaji da dobro pogleda svekrvu, misleći na Gocu.

    "Gledaj, pa sta ti bog da. Lepa snaja, a zgodna i svekrva", našalio se Era


    kurir


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Pon 10 Jun - 6:24:58

    LJUBIN DEČKO: Đole, s tvojom ćerkom sam u ozbiljnoj vezi!

    Priznanje Aleksandar Čabarkapa javio Karađorđu Subotiću da je srećan s devojčicom od 16 godina i da će ostaviti Pantovićevu kad ona izađe s Farme


    Farma 2013. - Page 2 Aleksandar-cabarkapa-lju
    Sprema se da joj saopšti istinu...Aleksandar i Ljuba
    Porodični odnosi su se totalno zakomplikovali.
    Aleksandar Čabarkapa iz Kaluđerice, dečko Ljube Pantović, poslao je tri pisma njenom bivšem suprugu Karađorđu Subotiću, koji je već tri meseca u zatvoru. U njima ga je obavestio da je u srećnoj vezi s njegovom ćerkom, koja ima 16 godina, da to niko ne može sprečiti i da će ostaviti Ljubu čim ona izađe s Farme.

    Kurir je već pisao da je devojčica, prema tvrdnjama njenog strica Srbe Subotića, ostala u drugom stanju s momkom svoje mame. Aleksandar, koji je oženjen i čeka četvrto dete sa suprugom, prvo pismo poslao je dvadesetak dana nakon što je Pantovićeva otišla u rijaliti. Datirano je na 7. april, a mi vam prenosimo samo neke od najzanimljivijih rečenica:

    Tvoja ćerka je moj život

    - Ćao, Đole, evo da ti napišem i ja koju reč, mada svu ovu situaciju možda nisi mogao ni da zamisliš... Pomoći ću ti sve što bude trebalo jer je tvoja ćerka, tvoja mezimica ušla u moj život i nikad neće izaći! Idemo svuda gde ona hoće, od splavova do kafića, i znaj da sad ide redovno u školu... Što se tiče nje, nemoj ništa da se sekiraš i nerviraš... Bili smo skoro na Zlatiboru tri dana, bilo je lepo, a ići ćemo uskoro i na Kopaonik jedan vikend...
    Nekoliko dana kasnije poslao je i drugo pismo:

    Pozdravlja te zet Čabri

    - Uopšte me ne interesuje šta misliš o njenom i mom odnosu i da li se s tim slažeš ili ne. Ti tu apsolutno ništa ne možeš da promeniš i to dobro znaš. Naš odnos nije avantura, već prava i ozbiljna veza, a to će pokazati vreme. Đole, znaj to! Ljuba je na Farmi i kad bude izašla, reći ću joj za ćerku i mene, nju ću da otkačim odmah.

    U trećem pismu Aleksandar Karađorđu ponovo piše da ne bude tvrdoglav i da mu se obrati za bilo šta, a to pismo završava rečima:
    - Za sve što ti treba mi smo tu. Toliko od tvog zeta Čabrija - Saše!

    Farma 2013. - Page 2 Aleksandar-cabarkapa-lju
    Nije svesna šta se dešava... Ljuba Pantović

    Farma 2013. - Page 2 Aleksandar-cabarkapa-lju

    Farma 2013. - Page 2 Aleksandar-cabarkapa-lju

    Ljuba ostaje na Farmi

    ♦ Ljubin bivši dever Srba Subotić saopštio je produkciji „Farme“ šta se dešava, međutim, Darko Popović, PR Pinka, kaže da oni nisu dužni da je obaveste o tome.
    - Takmičari rijalitija „Farma“ potpisali su ugovor o izolaciji. Mi nismo dužni da se brinemo o njihovim privatnim problemima u spoljnom svetu, niti smo dužni da im prenosimo informacije iz spoljnog sveta, pogotovo ako su neproverene. Kao i do sada, obaveštavaćemo ih samo o eventualnim ozbiljnim bolestima najbližih članova porodice ili smrtnim slučajevima.
    Čabarkapa tražio 3.000 evra za izjavu Kuriru

    ♦ Da bi ispričao svoju verziju priče, Aleksandar Čabarkapa tražio je da mu Kurir do utorka uplati 3.000 evra.
    - To što si napisala nije istina. Ako hoćeš da dobiješ intervju, moraće firma da plati nekoliko somića evra, više nema džabe ni kod babe. Zašto bi ja tebi za džabe podizao tiraž? To se plaća. Plati do utorka 3.000 evra i dobićeš pravu istinu. Vi mene nazivate pedofilom i verujete onom narkomanu Srbi. Njegov brat, koji je u zatvoru, ima devojku od 17 godina, to je bre pedofilija. Ma bolje da ti ne pričam šta ja sve znam - kazao je Aleksandar novinarki Kurira.
    Kad smo mu saopštili da nećemo dati ni dinara, burno je reagovao.
    - Videćemo se na sudu, ne možeš ništa da dokažeš jer ja imam prave dokaze, a ti ćeš da ostaneš bez posla. Jedino ako mi nabaciš neku drugaricu, ali pazi, da bude top-model, onda možemo da se dogovorimo - poručio je Čabarkapa.
    Znam da će ti ovo teško pasti, a zbog Ljube se ne potresam

    ♦ Ljubina ćerka takođe je svom ocu poslala pismo u zatvor, u kojem mu priznaje da je zaljubljena u Čabarkapu.
    - Ti znaš da je on mnogo bolji za mene nego bilo ko drugi iz Kaluđerice... Jedino me boli šta ćeš ti da kažeš na sve ovo, a što se tiče Ljube, ti znaš da se ne potresam baš toliko. Zasad je divan i nežan... Znam da ćeš da se razočaraš u mene i da će ti sve ovo teško pasti...


    kurir


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Pon 10 Jun - 6:26:31

    Ekrem preti glumici: Propala si!

    Ekrem Jevrić nije oduševljen što se, između ostalih, i Goca Bjelica vratila na imanje, jer ga nije postavila za gazdu kad je izbačena.


    Farma 2013. - Page 2 327240farma-ekrem-i-goca

    Kada se Goca Bjelica vratila na imanje u Lisoviću, bilo joj je drago što vidi Ekrema. Zamolila ga je da joj raspremi krevet.

    - Nisi me stavila za gazdu, ku*ac si! Da si me stavila za gazdu sad bi imala krevet. Niko si sad ovde, kad se nisi držala mene - vikao je i psovao Gospoda.

    U tome ga je podržao i Milan Tarot:
    - Bezobrazna je, nije te za gazdu stavila. Ološ - rekao je Tarot.

    U spavaćoj sobi je Ekrem zapretio Goci:
    - Gotova si!
    Glumica je samo iskulirala.


    blic


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Pon 10 Jun - 6:28:29

    Miki Mećava je zaljubljen u Ljubu?

    Miki Mećava sve više vremena provodi sa Ljubom zbog čega su farmeri posumnjali da je zaljubljen u nju. Iako je oženjen, pevač je potvrdio da mu prija blizina ove kikbokserke.

    Iako je prvobitno flertovao sa Jovanom, koja je skoro duplo mlađa od njega, Miki je sada bacio oko na Ljubu, sa kojom provodi sve više vremena.

    - Zaljubljen sam ali neću da otkrijem u koga. O Ljubi imam baš dobro mišljenje i njeno društvo mi veoma prija - otkrio je prošlonedeljni gazda uz osmeh.


    Farma 2013. - Page 2 324406miki-mecava200313f

    Ove simpatije je primetila i Vesna Rivas koja je to rekla Danijelu.
    - Miki se zaljubio u Ljubu i igra kako ona kaže.Od samog starta ne krije simpatije prema njoj, taj žar se ne može sakriti - rekla je Vesna, dodavši da joj to veoma smeta.

    Farma 2013. - Page 2 339185ljuba-pantovic-sub

    Ni Ljuba nije krila simpatije prema Mećavi, objasnivši da o njemu ima visoko mišljenje, kao i da joj se sviđa to što se on ne menja od početka emitovanja ovog rijalitija.


    blic


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Pon 10 Jun - 7:45:27

    Prave i lažne emocije na „Farmi“: Sve maske pale 50. dana

    Sve karte su bačene na sto. Sada kreće pravi rialiti. Kao što sam i pretpostavio, od pedestog dana kreće prava igra. Do sada su mogli da se kontrolišu, ali nema više toga - priznao je pevač Aki, iznerviran lošim pokušajem foliranja starlete Stanije.


    Farma 2013. - Page 2 339814zab-maskef
    Grčevita borba za 50.000 evra: Farmeri na okupu, razmatraju situaciju

    Ko je iskren, ko nije, ko taktizira, ko koristi kamere... Ko je u koga zaljubljen, ko misli da je neko u njega zaljubljen, ko kome smeta... O svemu tome pričaju farmeri danima, pa je tako mlada zvezda „Granda“ Aki otvoreno pitao Staniju da li misli da je zaljubljen u nju.


    Starleta nije imala kud, pa je okolišajući pokušala da se izvuče iz neprijatne situacije jer o tome danima diskutuje sa svojim dečkom manekenom Filipom.

    Čak je i zadruga, revoltirana lošom glumom pojedinih farmera, poručila: ”Nema istine, nema nagrade”.

    I još neke emocije su počele da se pojavljuju posle sudbonosnog 50. dana. Tako su govorkanja da je pevač Miki Mećava zaljubljen u bodibilderku Ljubu dobila na snazi onog trenutka kada je sam pevač rekao:

    Farma 2013. - Page 2 324406miki-mecava200313f
    Miki Mećava AKA Milan Obradović

    - Zaljubljen sam, ali neću da kažem u koga. Sa Ljubom sam... korektan, ma, odličan - rekao je Miki, a zatim, verovali ili ne, pocrveneo.

    Bebi Dol se već posvađala sa svim farmerima jer kriju hranu i piće. Svi su rekli da moraju tako da rade jer ne bi imali šta da jedu, da bi im Bebi rekla da ne znaju šta je farma.
    Celu situaciju je sredila gazdarica Goca Božinovska, koja je rekla da niko nikad nije ostao gladan.


    Blic


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 11 Jun - 7:41:59

    LETEĆE PERJE: Staniju čekaju batine kad izađe s Farme!

    Milan Nikolić rekao društvu da će se s njom i Filipom obračunati čim ispadnu iz šoua


    Farma 2013. - Page 2 Milan-nikolic-stanija-do
    Stanija zaboravila Milana bar dok je na Farmi
    Stanija Dobrojević i ne sluti šta je sve čeka po napuštanju Farme.
    Njen dečko, koga je prevarila s Filipom Panajotovićem, hoće da se obračuna s njom i s manekenom. Starleta je na početku rijalitija rekla da ima nekog napolju, a posle je to porekla.

    Istetovirao Stanijino ime

    Tada se smuvala s Filipom i zaboravila da je napolju čeka momak. Mnogi su se pitali ko je taj misteriozni dečko. Kurir otkriva da je reč o Beograđaninu Milanu Nikoliću s kojim je starleta nekoliko meseci u vezi. Ona ga je toliko opčinila da je istetovirao njeno ime na ruci. Sada je spreman da ukloni tetovažu.

    - Milan nije mogao ni da nasluti da će mu Stanija prirediti ovakav javni blam. Zbog toga je revoltiran i samo smišlja kako će joj se osvetiti. Drugovi su ga zezali kad je ona simulirala seks s Filipom, a on je rekao da će oboje videti kad izađu s Farme - kaže naš izvor .

    - Milan se zbog nje preselio u Novi Sad, kako bi je stalno držao na oku. Nalazio joj je u telefonu golišave slike koje je slala drugim momcima i zbog toga su se svađali - završava naš sagovornik blizak Nikoliću.

    Sklonio se od novinara

    Do Milana nije bilo moguće doći jer je posle saznanja da ga traže novinari ugasio profil na Fejsbuku, a na telefon se javlja samo najbližim prijateljima.

    Farma 2013. - Page 2 Milan-nikolic-stanija-do
    Milan Nikolić sprema osvetu i skida tetovažu

    Farma 2013. - Page 2 Milan-nikolic-stanija-do

    Farma 2013. - Page 2 Milan-nikolic-stanija-do
    Stanija prevarila Milana s Filipom

    Farma 2013. - Page 2 Milan-nikolic-stanija-do
    Filip s mamom

    Stanija je lažov i manipulator!

    Smatra da Filip zaslužuje bolju.
    Lidija Panajotović, mama Filipa Panajotovića, zabrinuta je zbog činjenice da Stanija ima dečka, a započela je vezu s njenim sinom.

    - Mislila sam da je lagala da ima dečka, ali su me danas uverili da taj momak stvarno postoji. Poznajem svoje dete i mislim da je i sam u poslednje vreme počeo da uviđa kakva je Stanija i da manipuliše kako njime tako i kamerama. Za razliku od nje, Filip je iskren i prema njoj se poneo zaštitnički, dok ona sve vreme glumi i pretvara se - kaže Lidija i dodaje:
    - Pitate njenu mamu šta joj ćerka radi. Mislim da će Filipu sve biti jasno kad bude izašao - završava Lidija.

    Kurir



    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 11 Jun - 8:45:27

    OPROSTILA MU LJUBOMORU
    JAČI OD SVIH: Stanija i Filip ponovo u ljubavi!


    Filip je priznao da je pogrešio i da je on kriv za svađu koja se desila zbog priča Darka Lazića i repera Cvije, a Stanija mu je oprostila


    Farma 2013. - Page 2 Filip-stanija-1368280742

    Stanija i Filip ponovo u ljubavi.
    Posle burne noći i velike svađe, par je izgladio nesuglasice koje su između njih uvukli reper Cvija i Darko Lazić, koji su bili gosti na imanju Lisović.

    Sve je počelo pričom da se Stanija raspitivala o svom bivšem dečku, što je kod Filipa izazvalo ljubomoru. Darko je čak Staniji rekao da se napolju priča da se ona zabavlja sa pe**r, a starleta je to navodno i potvrdila. Iako je Stanija pokušavala da ubedi manekena da je sve to izmišljeno i da namerno žele da ih rastave, Filip je ostao ubeđen da starleta misli na svog bivšeg dečka i da nije iskrena s njim.

    Međutim, Filip je danas priznao da je pogrešio i da je sinoćna svađa bila njegova greška.

    "Neka bude moja greška. Ne želim da se to više ponavlja", pokunjeno je priznao Filip.

    "Ljudi su ljubomorni na nečiju ljubav i hoće da ih rastave. Kada izađemo odavde biće još takvih priča koje će te dočekati. Ovo je smešno šta te sve čeka napolju. I svi ti se mešaju. Znaš koliko moraš da budeš jak. Znaš li koliko će biti Lazića i Cvija kada izađemo?!", ubeđivala je Stanija Filipa da su svi protiv njih zbog njihove ljubavi.

    "Ja sam jak. Neće se to više dešavati. Ovo je poslednji put", obećao je Filip.

    "Da li si stvarno shvatio? I još nešto, da ovde uđe najlepši frajer na svetu, neću te prevariti niti ostaviti sve dok si dobar prema meni", rekla je Stanija i onda su se oboje bacili u zagrljaj i dugo ljubili.


    Kurir


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 11 Jun - 8:47:13

    Farma: Nominovane Vesna Rivas i Goca Bjelica

    Publika je najmanje glasala za glumicu, a farmeri su odlučili da u duel pošalju svađalicu Vesnu


    Farma 2013. - Page 2 Vesna-rivas-gordana-bjel
    Vesna Rivas i Goca Bjelica

    Nominovane ove nedelje za izbacivanje su Vesna Rivas i Gordana Bjelica .Publika je najmanje glasala za glumicu, a farmeri su odlučili da u duel pošalju svađalicu Vesnu.



    Voditelj Ognjen Amidžić je u subotu uveče došao na Farmu kako bi se izabrali duelisti. Obzirom na to da su Memo i Vesna Rivas bili sluge minule nedelje, takmičari su odlučivali između njih dvoje i najviše štapića su dali Vesni.

    Goca Božinovska je još jednom zahvalila Mariji Petronijević jer je postavila za gazdu, aili i Memu koji se sam ponudio da bude sluga ove nedelje.

    Pošto je nominovana Vesna Rivas je imala šta da kaže.

    - Ovo za mene nije ništa novo – rekla je pevačica. – Ja vidim da ovde samo par ljudi mogu da zaključaju svoju sujetu. Svi koji su imali sukob sa mnom sada pričaju da Vesna ne valja. Što se tiče Stanije, ona je sada potvrdila da je priluškivala moj intervju, a Memo se pritajio u poslednje vreme jer se verovatno plaši Arena.

    Bosanac je posle Vesninog izlaganja rekao da svim ljudima na Farmi želi sve najbolje I da samo nastave sa svojim “čokama”.

    Ognjen se oglasio i reako da je vreme da se izabere drugi duelista, a ove nedelje je to Gordana Bjelica.


    Za koga od dve farmerke će biti kraje rijalitija gledaoci će videti već u nedelju uveče.


    Novosti


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 11 Jun - 8:48:39

    Doživela nervni slom ali ostala na Farmi zbog novca: Ljuba Pantović saznala istinu o kćerki i dečku?!

    Farma 2013. - Page 2 Ljuba-pantovic5

    Novac je, može se zaključiti, u ovom trenutku preči od istine za Ljubu Pantović (34), aktuelnu učesnicu rijalitija „Farma“, koja je zbog para navodno ostala u rijalitiju čak i nakon posete ljudi iz centra za socijalni rad, koji su je saslušali zbog priče da joj je ćerka trudna, a da je otac njen dečko! Kako „Alo!“ saznaje od izvora bliskog produkciji, Ljuba je preplakala zbog saznanja da joj je ćerka trudna, a da je otac njen dečko, ali se ipak vratila u „Farmu“.
    “Zbog zanemarivanja maloletnih ćerki, čiji je otac Karađorđe Subotić u zatvoru, kako sam čuo, Ljubu Pantović je pre nekoliko dana iz „Farme“ izvela socijalna služba, a između ostalog, rekli su joj i za napise u medijima prema kojima je njena starija, ali još uvek maloletna ćerka Aleksandra (16) priznala da je trudna sa majčinim dečkom Aleksandrom Čabarkapom (32). Ljuba je tu informaciju veoma teško primila, počela je da plače i jedva su je smirili. Žena je doživela nervni slom, potpuno se oduzela. Onda su joj rekli i da je njena ćerka sve to kasnije demantovala, da je rekla da nije trudna, kao i da nije u vezi sa majčinim dečkom, već da je to izmislila da bi stricu nanela zlo. Ali, Ljuba ipak nije prestajala da plače”, počinje priču izvor i dodaje da bilderka posle svih saznanja ipak nije napustila rijaliti.
    “Priča se da je Ljuba rekla da želi da ostane na farmi i kao razlog navela da ostaje zbog novca. Svi su bili zbunjeni, ali to je bila njena odluka, te je vraćena u program”, rekao je dobro obavešteni izvor.
    U želji da dobijemo komentar u vezi s ovom pričom, pozvali smo centar za socijalni rad, ali se niko nije javio, dok su iz produkcije „Farme” demantovali naša saznanja.
    “Socijalni radnici nisu posetili farmu niti je Ljuba, kao što smo ranije rekli, obaveštena o dešavanjima van rijalitija, te stoga nema potrebe da komentarišemo ove navode”, rečeno nam je u PR službi.
    Podsećanja radi, nedavno je brat Ljubinog supruga izašao u javnost sa informacijom da je njena starija ćerka Aleksandra zatrudnela sa Ljubinim dečkom Aleksandrom Čabarkapom (32), koji već ima četvoro dece. Njegovu priču kasnije su potvrdili i Čabarkapa i maloletna Aleksandra, te su ispričali da će otići u Austriju kada on raskine sa Ljubom. Međutim, samo nekoliko dana kasnije, Aleksandra Subotić je u javnost izašla sa potpuno drugačijim informacijama i demantovala vezu i trudnoću sa majčinim dečkom, dodajući da su celu priču smislili Čabarkapa i ona kako bi iznervirali njenog strica, koji je poludeo što je Ljuba ostavila decu svom dečku na čuvanje. Posrednu potvrdu da između nje i dečka stvari ipak ne stoje kao ranije dala je sama Ljuba Pantović kada je od Darka Lazića, koji je gostovao na imanju u Lisoviću, naručila pesmu „Umri u samoći“ i posvetila je upravo svom partneru. Osim ove pesme, Ljuba je sa Jovanom Tipšin pevala pesmu „Zagrli me ti“ Goce Lazarević, te je bilo izvesno da se stihovima „jedno drugom smo bili sve, prva ljubav, sreća i proleće, sada prošlo je, prošlo sve“ oprostila od dečka za koga se spekuliše da je napravio dete njenoj maloletnoj ćerki.


    svet


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 11 Jun - 8:50:28

    FARMA 4
    UŽIVO UPLAKANA: Stanija jecala u štali!

    Iako su se starleta i maneken pomirili, za Staniju je svađa bila veoma potresna i sakrila se u štali i sama plakala


    Farma 2013. - Page 2 Stanija-1368360895-30903

    Stanija uplakama.
    Filip i Stanija su se u petak na žurki koju im je priredila Zadruga posvađali zbog pevača Darka Lazića i repera Cvije i iako se par pomirio, starleti je izgleda svađa teško pala. Sakrila se u štalu i sama pustila suzu, daleko od očiju farmera.

    Sve je počelo pričom da se Stanija raspitivala o svom bivšem dečku, što je kod Filipa izazvalo ljubomoru. Darko Lazić je čak Staniji rekao da se napolju priča da se ona zabavlja sa pe**r, a starleta je to navodno i potvrdila. Iako je Stanija pokušavala da ubedi manekena da je sve to izmišljeno i da namerno žele da ih rastave, Filip je ostao ubeđen da starleta misli na svog bivšeg dečka i da nije iskrena s njim.

    Iako su se pomirili i maneken priznao da je sve on kriv i da se tako nešto više neće ponavljati, za Staniju je to bilo previše. Sakrila se u štalu i plakala je.


    Kurir


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...
    Rođa Petrović
    Rođa Petrović
    Admin
    Admin


    Muški
    Broj poruka : 2270
    Godina : 45
    Zodijak : Rak
    Lokacija : Vazdušna banja
    Reputation : 19
    Points : 2115
    Datum upisa : 13.03.2013

    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Rođa Petrović Uto 11 Jun - 8:51:51

    Farma: Goca posle izbacivanja: Moje pismo će da izazove haos

    Iako se glumica u ponedeljak uveče uz pomoć glasova publike vratila na imanje u Lisovićima, Goca je u nedelju uveče opet napustila rijaliti


    Farma 2013. - Page 2 Goca-b620x0

    Gordana Bjelica je opet izbačena sa Farme.

    Iako se glumica u ponedeljak uveče uz pomoć glasova publike vratila na imanje u Lisovićima, Goca je u nedelju uveče opet napustila rijaliti. Ona je rekla Alesandri Jeftanović posle izlasak sa imanja da je ostavila pismo koje će da izazove haos na Farmi.

    - Znaju od Moskve do Amerike da ja znam zbog čega sam napustila Farmu – rekla je glumica. - Volja publike se kanališe ponašanjem tako što će sada imati kolariću-paniću sa Vesnom Rivas. Ostavila sam im pismo koji će da izazove urnebes.

    Glimica se osvrnula na kratak boravak na imanju pa je istakla da nije bežala od svađe.

    - Ulazim u sukob kada zatreba. Ova igra je mnogo više od obične igre, a to će videti na kraju. Ja ne glumim, ovo sam sve bila ja.

    Goca je otkrila I nešto o Vesni Rivas.

    - Ona se žena pripremila da ostane do januara. Zauzela je ceo garderober. O svakome zna sve. Rekla je da ju je drugarica posavetovala kako i šta da radi. Ona za mene nije Vesna, za mene je Jasna. Svi ukućani će biti u panici i pitaće se ko stoji iza Vesne pa se uvek posle Arene vraća.

    Inače nešto ranije za razliku od prethodnih duela, kada su takmičari birali kviz znanja ovaj put kao poligon za takmičenje izabrana je igra u kojoj su Vesna i Goca morale da pomeranjem centra ravnoteže lavirinta sprovedu lopticu kroz njega i ubace je u ćup. U igri je pobedila Vesna Rivas kojoj su se posle pobede udvostručili glasovi.

    Nakon prebrojenih glasova publike konačni rezultat je bio ovakav. 19.15% glasova publike za Gocu i 80.85% za Vesnu.


    Novosti


    _________________
    Ma boga mu poljubim, dokle će to tako...

    Sponsored content


    standard Re: Farma 2013.

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pet 19 Apr - 2:34:05