WEEKEND CAFE

Weekend Cafe je forum koji je nastao zbog svih nas.
Ako želite besplatno da postavite svoj oglas, saznate trenutna dešavanja u gradu, informišete se iz prve ruke o atraktivnim mestima za izlazak, rasprodajama...ili jednostavno želite da ćaskate uz kaficu - Weekend Cafe je pravo mesto za Vas!
REGISTRUJTE SE i provedimo vikend zajedno!
Dođite da zajedno formiramo kutak koji će svima biti od koristi.


Join the forum, it's quick and easy

WEEKEND CAFE

Weekend Cafe je forum koji je nastao zbog svih nas.
Ako želite besplatno da postavite svoj oglas, saznate trenutna dešavanja u gradu, informišete se iz prve ruke o atraktivnim mestima za izlazak, rasprodajama...ili jednostavno želite da ćaskate uz kaficu - Weekend Cafe je pravo mesto za Vas!
REGISTRUJTE SE i provedimo vikend zajedno!
Dođite da zajedno formiramo kutak koji će svima biti od koristi.

WEEKEND CAFE

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
WEEKEND CAFE

Provedimo Vikend Zajedno!


3 posters

    Nekretnine u Novom Sadu

    Alex3854
    Alex3854
    Početnik
    Početnik


    Muški
    Broj poruka : 7
    Godina : 39
    Zodijak : Ribe
    Lokacija : Beograd
    Reputation : 0
    Points : 12
    Datum upisa : 12.06.2013

    Nekretnine u Novom Sadu Empty Nekretnine u Novom Sadu

    Počalji od Alex3854 Sre 12 Jun - 3:46:59

    Prvi cilj pretrage su mi bile nekretinine Budva, stanovi i kuce tamo, ali sam naleteo na zanimljive nekretnine u Novom Sadu, pa sam cisto informativno obratio paznju i evo jednog predloga gde ima povoljna prodaja i izdavanje nekretnina u Novom Sadu i okolini, stanovi, kuce, lokali, placevi, poslovni prostori.

    SOLIS NEKRETNINE

    Nadam se da ce nekom biti od koristi. Wink
    jaca223
    jaca223
    Početnik
    Početnik


    Ženski
    Broj poruka : 7
    Godina : 48
    Zodijak : Ovan
    Lokacija : novi sad
    Reputation : 0
    Points : 8
    Datum upisa : 11.01.2014

    Nekretnine u Novom Sadu Empty Re: Nekretnine u Novom Sadu

    Počalji od jaca223 Sre 22 Jan - 1:02:20

    Zanimaju me nekretnine u Novom Sadu imaju odličnu ponudu i povoljne cene . Hvala !
    avatar
    Zekstra
    Početnik
    Početnik


    Muški
    Broj poruka : 2
    Godina : 33
    Zodijak : Lav
    Lokacija : Beograd
    Reputation : 0
    Points : 2
    Datum upisa : 06.01.2022

    Nekretnine u Novom Sadu Empty Re: Nekretnine u Novom Sadu

    Počalji od Zekstra Čet 6 Jan - 7:09:10

    Tražeći dobrog advokata za nekretnine koji bi proučio dokumentaciju stanova koje sam gledao radi kupovine u Beogradu i Novom Sadu, naišao sam na sajt Advokatske kancelarije Vladisavljević iz Beograda. Čuli smo se, pa sam im poslao sam im dokumentaciji i dobio konkretan pravni savet. Ukazali mi na moguće suvlasničke sporove koji bi mogli nastati nakon kupo-prodaje nepokretnosti koju sam gledao u Beogradi, a kod drugog stana da postoji problem sa neuknjiženom terasom koja je pretvorena u sobu.

    Svakome kome je potreban odličan advokat za nekretnine, moja iskrena preporuka.

    Nadam se da će ovaj info biti od koristi nekom kao što je i meni bioNekretnine u Novom Sadu 1f600

    Sponsored content


    Nekretnine u Novom Sadu Empty Re: Nekretnine u Novom Sadu

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Čet 16 Maj - 16:34:02